Niesamowita kolekcja butów Demonia

Ponowne zakupy.
19 listopada 2022
Kozaczki zimowe.
29 listopada 2022

 

Witajcie Bootkomaniacy!

Jestem Angelika znana jako angelpolisgoth na Instagramie.
Jako ambasadorka sklepu bootky.pl chce podzielić się z Wami moją miłością do marki Demonia jak i wiedzą nabytą przez wieloletnie noszenie butów tej marki.

Buty Demonia, które skłaniają się w stronę gotyckiego spektrum, są głośne, wyzywające i dostępne w różnych stylach, kolorach i odmianach. Obuwie Demonia było historycznie projektowane z różnymi wzorami, od butów do kostek po kozaki do kolan, ale w ostatnich latach projekty zmieniały się, aby odpowiadać różnym preferencjom, np. z jaśniejszymi, pastelowymi odcieniami.
Buty te są dość enigmatyczną gałęzią obuwia alternatywnego, z niewielką wiedzą o tym, kiedy zostały wyprodukowane po raz pierwszy. Jedno jest jednak pewne: w krótkim czasie te wspaniałe kreacje wywarły autentyczne wrażenie na kulturach alternatywnych. Kolekcje obuwia Demonia zawierają jedne z najbardziej niekonwencjonalnych par butów, odpowiednie do alternatywnego i gotyckiego stylu odzieży. Znana jest z Platform Boots, które są jedyne w swoim rodzaju, przyjazne weganom i stanowią odpowiednią alternatywę dla różnych alternatywnych podgrup. To produkty must-have dla wielbicieli wyjątkowego, niekonwencjonalnego obuwia. Demonia to wspaniała marka, która sprzedaje różnorodne, wyjątkowe buty. To jedna z wielu alternatywnych marek obuwniczych oferowanych w sklepie bootky. W naszym sklepie odkryjesz również marki takie jak Funtasma, Bordello, Pink Label i inne, które pozwolą Ci dopełnić stylowo swój gotycki, punkowy lub rockabilly wygląd.
Poniżej przedstawiam Wam tylko część mojej kolekcji którą w przyszłych miesiącach zamierzam skrupulatnie opisywać.

Angelpolishgoth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *