O firmie

Nasz zespół firmy Lamirex wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów przywiązuje szczególną wagę do wysokiego standardu obsługi Klienta. Część naszych pracowników związanych jest z naszą firmą od lat. Staramy się korzystać z ich bogatego doświadczenia i nieprzeciętnej wiedzy oraz świadomości konieczności troski o Klientów. Nasz zespół to specjaliści, którzy konsekwentnie pogłębiają swoje kompetencje, ponieważ praca w naszej firmie jest dla nich przede wszystkim pasją w którą wkładają całe serce.
Lamirex łączy ludzi z pasją.

Chcemy nadążać za rozwojem rynków światowych, aby produkty i usługi przez nas świadczone były na najwyższym poziomie.

Głównym celem i fundamentem naszego rozwoju są ścisłe więzi z Klientami. Oni dają nam inspirację, dzielą się z nami swoimi marzeniami i pragnieniami. My odpowiadamy na ich potrzeby oferując artykuły najwyższej jakości. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo trafnego wyboru i zadowolenie z podjętej decyzji. Wszystkie nasze działania zorientowane są na Klienta i jego potrzeby. Oznacza to, że dążymy do utrzymywania trwałych relacji z naszymi Partnerami, a zaufanie budujemy poprzez uważne słuchanie i zaspokajanie nawet najbardziej wyszukanych gustów.

Jesteśmy przekonani, że nieustanne dążenie do wyżej wskazanych celów przysporzy nam i naszym kontrahentom wiele korzyści.