Firma

Historia firmy

Początki działalności naszej firmy rozpoczęły się w roku 1989. W tym czasie właściciel i założyciel firmy Pan Krzysztof Wiśniewski stawiał pierwsze kroki na rynku erotycznym. Firma zajmowała się sprowadzaniem z Niemiec i Holandii wydawnictw, czasopism i magazynów erotycznych oraz sprzedażą ich na rynek polski i rosyjski.

Jednak dopiero w 1991 roku powstała firma pod obecną nazwą Lamirex z siedzibą w Babicach pod Warszawą. Wtedy właśnie poszerzyliśmy swój profil działalności o akcesoria, lalki, kasety video i bieliznę. Zaczęliśmy hurtowo sprowadzać towar nawiązując kontakty z najbardziej znanymi dystrybutorami w Europie. Szukaliśmy również nowych klientów i odbiorców na terenie całego kraju. Dlatego też możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy jednymi z pionierów rynku erotycznego w Polsce.

W roku 1997 przenieśliśmy się do nowej siedziby w Łomiankach pod Warszawą, w której znajdujemy się do dnia dzisiejszego. Kilkanaście lat działalności dostarczyło nam wielu doświadczeń oraz doskonałej znajomości branży. Jako jedna z trzech działających w Polsce hurtowni szybko zyskaliśmy wielu stałych klientów i zajęliśmy znaczną część rynku erotycznego w Polsce.

W roku 2003 postawiliśmy na otwieranie własnych, dużych, dobrze i fachowo zaopatrzonych sklepów stacjonarnych. Obecnie posiadamy już dziesięć własnych salonów z bielizną , butami oraz akcesoriami erotycznymi pod wspólna nazwą Venus. Sukcesywnie planujemy otwieranie kolejnych w największych miastach Polski.

Doceniając znaczenie i wagę rynku internetowego pod koniec roku 2007 otworzyliśmy nasz pierwszy sklep on-line, gdzie oferujemy całą naszą ofertę towarową, składającą się z ponad dwudziestu pięciu tysięcy pozycji asortymentowych.

W roku 2015 nawiązaliśmy kontakt z amerykańska firmą Pleaser oferującą obuwie erotyczne. O tamtej pory stale zacieśniamy współpracę z firmą Pleaser włączając do naszej oferty całą oferowaną przez tę firmę paletę obuwia.

Obecnie jesteśmy największym dystrybutorem ten amerykańskiej marki na rynku polskim .

Mamy nadzieję, że satysfakcja i zadowolenie naszych klientów będzie stałym bodźcem do otwierana kolejnych sklepów, wprowadzania coraz szerszej oferty i ciągłego polepszania naszych usług.

Nasz zespół

Cały zespół firmy Lamirex wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów przywiązuje szczególną wagę do wysokiego standardu obsługi sprzedaży . Zdecydowana większość naszych pracowników związanych jest z naszą firmą od lat. Staramy się korzystać z ich bogatego doświadczenia i nieprzeciętnej wiedzy oraz świadomości jak również troski o Klientów. Nasz zespół to specjaliści, którzy konsekwentnie pogłębiają swoje kompetencje, ponieważ praca w naszej firmie jest dla nich przede wszystkim pasją w którą wkładają całe serce.

Lamirex S.C.

Krzysztof Wiśniewski, Iwona Kozłowska

Ul. Warszawska 26
05-092 Łomianki
Polska

telefon: +48/22/250 00 25
e-mail: lamirex@lamirex.pl
NIP EU: PL5271008157
REGON: 011994584
konto bankowe: CitiBank Warszawa
34 1030 0019 0109 8530 0001 6874

Firma zarejestrowana jest w Urzędzie Miasta i Gminy Łomianki pod numerem ewidencyjnym 7600
Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na stronie www.lamirex.pl

Kontakt

Kontakt & Newsletter

501 075 250   |    sklep@bootky.pl

Newsletter

Katalogi online
Hurt
Karta stałego klienta | Obsługa klienta | O firmie | Pleaser | Regulamin | Sklepy | Płatności | Tabela rozmiarów | FAQ | HURT

Nasze
marki