Buty są przepiękne! Lekkie i wygodne. Warte swojej ceny.
Pasują do wielu stylizacji.
Zarówno ładnie wyglądają do sukienki jak i spodni.
Serdecznie polecam!
Model ze zdjęcia to DANK 101