Slay to sztos jakich mało, gdzie nie jestem to wszyscy mnie pytają skąd mam te cudeńka.
Planuje kupić jeszcze z innymi kolorami kolców.
Czekam na promocje, dawajcie bootky.
Model ze zdjęcia to: SLAY-77