Pole Day z Patrykiem Rybarskim 22.05.22 Kraków

Warsztaty Pole Dance i Exotic z Magdą Karasińską, 15 maja 2022 Piła
23 kwietnia 2022
Czerń z kolorem.
17 maja 2022

22 maja szkoła Chodź na POLE dance studio zaprasza na dzień warsztatów z Patrykiem Rybarskim.

Kilka słów o Patryku:

Od 20 lat występuje na deskach największych teatrów w Polsce, a od 10 lat jego głównym zainteresowaniem i największą pasją jest pole dance i wszystkie jego formy.

Jest absolwentem liceum o profilu estradowym, a także kursu teatralnego w Teatrze Ochoty Państwa Machulskich.

Z miłości do tańca, teatru i sztuki Patryk stworzył unikalny nurt pełen artyzmu, siły, męskości, dobrej muzyki i akrobacji na rurce.

Tancerz, choreograf, instruktor, pasjonat i zajawkowicz, który wciąż udowadnia sobie, że jak się czegoś chce i wkłada się w to całą swoją energię to wszystko jest możliwe.

Swój warsztat taneczny doskonalił przy wielu produkcjach teatralnych, muzycznych, telewizyjnych takich jak :

Studio Buffo „Metro”, „Wieczór Rosyjski” Teatr Muzyczny Roma „Koty”,„Taniec Wampirów”, „Upiór w Operze”, „Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn Jr.”, „Deszczowa Piosenka”, „Ale Musicale”.

Teatr Palladium „Magiczny Sklep z Zabawkami”, „Calineczka”. Teatr Syrena „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Czarownice z Eastwick”.

Teatr Wielki Opera Narodowa „Powder Her Face”, „Cardillac”, „Cyganeria”. Opera i Filharmonia Podlaska „Zemsta Nietoperza”, „Upiór w Operze”, „Doktor Żywago”, „Baron Cygański”.

Opera Kameralna „Wesele Figara”, „Tłusty Czwartek”. Teatr Studio „Holiday”. Teatr Nowy Kraków „Koniec śmierci”.

Osiągnięcia POLE DANCE:

V-ce mistrz świata POLE DANCE IPC w Hong Kongu. Finalista międzynarodowych zawodów POLE ART w Sztokholmie i POLE DANCE CUP w Warszawie.

Zwycięzca pierwszego miejsca POLE ART GDAŃSK, trzeciego miejsca na POLE DANCE SHOW KIELCE oraz pierwszego na INTERNATIONAL PINUP COMPETITION BYDGOSZCZ.

Plan warsztatów:

TRICKS & COMBOS I Poziom średniozaawansowany : na warsztatach poznasz tricki i nauczysz się efektownych kombinacji figur z poziomu średniozaawansowanego.

Warsztaty dedykowane są osobom z poziomów Pole Dance level 1 level 2.

TRICKS & COMBOS II Poziom zaawansowany : na warsztatach poznasz tricki i nauczysz się efektownych kombinacji figur z poziomu zaawansowanego.

Warsztaty dedykowane są osobom z poziomów Pole Dance level 2, level 3 i Master.

CHOREO Pole ART Poziom średniozaawansowany : Warsztaty dla osób, które regularnie tańczą Pole Art i pewnie czują się podczas zajęć tanecznych.

Nauczysz się autorskiej choreografii Patryka, płynnych przejść pełnych dynamiki i elastyczności, a także przydatnych pole artowych trików.

 Cena :   *190 zł / 1 blok       *360 zł / 2 bloki      *495 zł / 3 bloki

Zapisy:  w szkole Chodź na POLE dance studio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *