Buty są bardzo wygodne, rozmiarówka pasuje idealnie (ale wskazówka na stronie też była pomocna).
Prezentują się wspaniale, pasują niemal do każdej mojej stylizacji.
Mega!
Model ze zdjęcia to: KerA 200