Buty Bear podobne są faktycznie do Misia, dlatego, że są milutkie i mięciutkie.
Nosiłam je już w zeszłym sezonie w zimę i sprawdziły sie super.
Nic się z nimi nie działo, a mi nigdy nie zmarzły nogi w zime.
Model z fotografii to: Bear-202