Warsztaty w Kędzierzynie-Koźlu z Magdą Karasińską 13 luty 2021

Warsztaty w Świdnicy z Malwiną GS 17 Stycznia 2021
21 grudnia 2020
Warsztaty w Gdańsku z Kasią Świech 6 marca 2021
21 stycznia 2021

Szkoła tańca Women For Women Koźle będzie obchodzić swoje 4 urodziny.
13 Lutego 2021r. gościem specjalnym będzie wspaniała Magda Karasińska !!! Cudowna dziewczyna której taniec towarzyszy od najmłodszych lat.

Magdalena Karasińska - tancerka, choreograf i dyplomowany instruktor tańca oraz pole dance. Tańcem zajmuje się od 6 roku życia. Tancerka z 7-letnim doświadczeniem w tańcu towarzyskim.
Dla Magdy jako tancerki najważniejszy jest ciągły rozwój, uczęszcza więc na liczne warsztaty taneczne, gdzie szkoli się pod okiem zagranicznych choreografów
Magda jest również profesjonalną tancerką i uczestniczy w wielu pokazach, koncertach i eventach. Mogliście ją oglądać w 11 edycji Mam Talent gdzie razem z grupą Red Heels doszły aż do Półfinału:)
Na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Taniec to jej pasja i sposób na życie!
OSIĄGNIĘCIA:
* Półfinalistka 11 Edycji MAM TALENT
* II Miejsce - Pole Dance Fever , kat Exotic Pro, Grodzisk Mazowiecki 2019
* III Miejsce- Pole Sport IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2019
* I Miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Warszawa 2018
* II Miejsce Artisic Pole IPSF , kat. Profesjonalistki Seniorki, Katowice 2018
* III-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław 2017
* II-miejsce Pole Art Experience, kat.Professional, Opole .2017
* II-miejsce Vertical Fit Championship, kat. Pole Story Elite, Wrocław
Mamy przyjemność zaprosić Was na 4 bloki warsztatowe !!!
1. l Blok 12:00-13:30 INTERMEDIATE COMBOS – na tym warsztacie wystarczające będą umiejętności t.j gemini, scorpio, superman, cupid czy release knee, itp. Nauczysz się efektownych przejść oraz połączeń tych figur, tak aby w efekcie końcowych stworzyć z nich efektowne combos-y.
Warsztat:1,5h Poziom: średnio zaawansowany
2.ll Blok 13:40-15:10 EXOTIC FLOW - na tym warsztacie skupiamy się głównie na floorwork'u i seksownej choreografii. Nauczymy się bardzo sensualnej i zmysłowej choreografii. Piękne linie, pozycje i przejścia czyli wszystko bez czego nie byłoby exotic-a
Warsztat:1,5h Poziom: średnio-zaawansowany/ basic
3. lll Blok 15:30-17:00 SPINOWE LOVE - coś dla wielbicieli obrotówki. Warsztat może być zarówno na poziomie średnim jaki i zaawansowanym. Warsztat:1,5h
4. lV Blok 17:10-18:40 EXOTIC INTENSIVE(cardio) - Czyli to co #tancereczkikarasinskiej lubią najbardziej! Warsztat dla tych, którym temat szklanek nie jest obcy. Na tym warsztacie nauczysz się mocnej, szybkiej choreografii z szalonymi przejściami i floorwork-iem. Skupimy się też na nauce kilku fajnych exotic-owych tricków!
Warsztat: 1,5h Poziom: zaawansowany
Każdy warsztat trwa 1,5h
Koszt jednego bloku 139zł
Jak się zapisać?
- w recepcji studia
- info@poledancekozle.pl
- na facebooku w wiadomości prywatnej do Women For Women Pole Dance Koźle