Szkoła tańca „C’mon Fit Studio”

Studio tańca „I Love Pole Dance”
4 stycznia 2020

Szkoła tańca CMNOSTUDIO !

W C'MON Studio Częstochowa powiedzenie “Pasja łączy ludzi” jest czymś więcej niż tylko stwierdzeniem, jako że jesteśmy przyjaciółmi, których połączyła miłość do aktywnego spędzania czasu, pokonywania własnych barier i ciągłego samodoskonalenia.

Naszym marzeniem było stworzenie w Częstochowie przestrzeni, w której będziecie mogli spędzać aktywnie i niebanalnie swój wolny czas. W wyniku naszych marzeń powstało C'MON Studio, czyli miejsce dla ludzi chcących od życia czegoś więcej! Przede wszystkim C'MON to nie jest tylko klub sportowy, lecz strefa w której nawiązują się przyjaźnie, realizują cele, rozpoczynają piękne przygody i pasje. Chcemy pokazywać Wam jak wielką radość może sprawiać aktywność fizyczna i praca nad własnym ciałem. Każdy bez względu na wiek, formę czy upodobania znajdzie w C’MON Studio coś dla siebie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć w C'MON Studio

Pragniemy przedstawić miejsce, gdzie każda kobieta będzie mogła w kameralnym otoczeniu rozwijać swoje pasje jak i pracować nad własnym ciałem. Pole dance, akrobatyka, joga, aerial hoop, aerial joga i stretching to oferta jaką proponuje C'mon Studio. Szeroki wachlarz również obejmuje zajęcia dla dzieci w tym akrobatykę, modern jazz, pole dance, aktywne dziecko 2-7 lat oraz inne.

Pole Dance jest bardzo efektownym sportem łączącym elementy akrobatyki, tańca i gimnastyki. Na tych zajęciach każdy na sobie pozna co znaczy pokonywać własne granice i realizować wyznaczone cele. Na każdym kolejnym treningu widoczny jest progres, co jest niezwykle motywujące do dalszej pracy nad sobą. Nie trzeba być rozciągniętym, ani silnym, by rozpocząć przygodę z tańcem na rurze. Na zajęciach wypracowujemy te elementy, by z czasem trenować coraz to bardziej skomplikowane choreografie i figury. Zajęcia prowadzone są na różnym stopniu zaawansowania, więc z pewnością znajdziesz program idealnie dopasowany do Twoich umiejętności.

Na zajęcia potrzebujesz krótkich spodenek i koszulki z krótkim rękawkiem. Z uwagi na bezpieczeństwo zabrania się ćwiczenia w biżuterii, jak również  smarowania się balsamami, olejkami i kremami w dniu zajęć.

Poniżej znajdziesz informacje o wymaganych figurach na danym poziomie zaawansowania,  harmonogram zajęć  oraz  cennik.

Adres:

C'MON Studio S.C.
ul. Jadwigi 18
42-226 Częstochowa
NIP: 5732896033
tel: 577 900 677

Dojazd Autobusem: 11,12,19,26,29,31,34
Przystanek Cmentarz św. Rocha

Jesteśmy do Waszej dyspozycji
poniedziałek - piątek 17-21
sobota 9 - 15

Social media:

  cmonstudio 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *