Kolekcja Hard Candy prezentuję się jeszcze lepiej w butach Pleaser !

 

Czym charakteryzuje się marka Demoniq ?

Marka demoniq jest niejednoznaczna. Specjalizujemy się w tworzeniu bardzo różnych kolekcji bielizny i odzieży erotycznej. Adresowanej do osób o różnych preferencjach i upodobaniach w sferze erotyki połączonej z bielizną. Każdy produkt i kolekcja powstają w naszej firmie mieszczącej się w Łodzi. Co jest dla nas bardzo ważne od początku istnienia marki demoniq – każdy produkt z naszym logo nie tylko jest projektowy w Polsce, ale także produkowany w naszych własnych zakładach. Z dumą i satysfakcją możemy napisać na każdym produkcie „made in Poland”. To dla nas ważne i  dające duże poczucie satysfakcji.

 

 

 

 

Każdego roku wprowadzamy na rynek zróżnicowane kolekcje bielizny. Adresowane do pasjonatów fetish jak i osób preferujących bardziej subtelne klimaty. Każdy rok to niespodzianka dla naszych klientów, gdyż zawsze pojawiają się kolekcje i produkty odmienne od standardowych propozycji dostępnych na rynku bielizny erotycznej. Eksperymentujemy i bawimy się różnymi trendami. Oferujemy między innymi kolekcje dla pasjonatów dominacji – kolekcja Mistress, miłośników sztuki krępowania partnerów – kolekcja Shibari , osób pragnących pokazać swoje bardziej seksowne oblicze – kolekcja Dark Desire.

 

 

 

Model zaprezentowany na plakacie to: DELIGHT-660FH

 

Demoniq to pasja widoczna w każdej kolekcji. Z satysfakcją oddajemy klientom każdy produkt,

gdyż wiemy, że spełniamy ich pragnienia, marzenia, pozwalamy realizować skryte wizje.

To właśnie demoniq – zróżnicowany, oryginalny, zaskakujący i nieprzewidywalny.

 

 

Model zaprezentowany modelkach to: DELIGHT-609NC

 

 

 

Model zaprezentowany modelkach to: KISS-228

Kilka słów o kolekcji Hard Candy !

Kolekcja Hard Candy przede wszystkim sprawiła nam wiele przyjemności i radość podczas tworzenia. Zależało nam na stworzeniu kolekcji zupełnie nowej i odmiennej od poprzednich propozycji. Adresowanej do wyzwolonych kobiet, lubiących eksperymentować i wyrażać swój mocny i zdecydowany charakter przez odpowiedni dobór bielizny. Ekspresja, emocje i ciekawość. Hard Candy otwiera drzwi do seksownych metamorfoz i zupełnie nowych sposobów wyrażenia siebie. Satysfakcję z oryginalności każdego produktu poczują zarówno osoby, dla których świat Hard Candy jest naturalny, znany, a także osoby, które lubią poszukiwać nowych doznań, eksperymentujących  w różny sposób z doborem bielizny.

 

 

Bardzo ważnym i nowym elementem tej kolekcji jest fakt, że poza bielizną oferujemy klientom seksowną odzież erotyczną, która jest trzonem tej kolekcji. Zmysłowe i mocno erotyczne sukienki, spódnice, bluzki. Są to bardzo istotne wyróżniki tej kolekcji. Oryginalność produktu jest widoczna w każdej formie, a także w dopracowanych detalach. Oryginalny produkt, opakowanie, wysoka jakość wykonania i wykorzystanych materiałów. Do tego wygoda podczas użytkowania, wysmakowane detale i szczegóły wyróżniające każdy komplet.

 

To wartości i cechy wyróżniające tę kolekcję.  Hard Candy przykuwa uwagę.

Kolekcja Hard Candy została przygotowana z wykorzystaniem butów Pleaser dostępnych na stronie bootky.pl !

Social media:

   demoniqpl

 

demoniq_erotic_lingerie

 

   demoniq_erotic_lingerie

Zróżnicowane portfolio prezentuje katalog:

 

 

Poniżej prezentujemy kilka filmów z kolekcji na YT, więcej możecie Państwo zobaczyć pod odnośnikiem demoniq_erotic_lingerie !

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *