Wywiad z Fetysz Damą- specjalnie dla Was !

Niesamowita kolekcja butów Demonia
29 listopada 2022

Zapraszam  do lektury z „Fetysz Damą” 

Życzymy przyjemnego czytania  ♥

 

Kim jest Fetysz Dama?  

Miłośniczka przyozdabiania swojego kobiecego ciała seksowną bielizną oraz szpilkami. Fetyszystka interesująca się światem BDSM.

 

Czym zajmuję się Pani na co dzień?

Studiuję oraz pracuję. Zarówno w kwestiach naukowych, jak i zawodowych, moje życie jest ściśle związane z finansami.

 

Jest Pani w jakiejś relacji bądź związku?

Nie mam wobec nikogo żadnych zobowiązań.

 

Jaka kobieta kryje się pod pseudonimem „fetysz dama” ?

Przede wszystkim jestem bardzo skrupulatną i poukładaną osobą, lubię mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo dbam o wszelkie detale. Ponadto mam pogodne usposobienie, często się śmieję przy wielu różnych okazjach. Pod tym pseudonimem kryje się naprawdę normalna, na co dzień spokojna (lecz stanowcza) dziewczyna.

 

Dlaczego faceci chcą kupować używaną bieliznę?

Nie ukrywam, że z początku nie zdawałam sobie sprawy z tego, iż fetysz ten jest tak bardzo popularny. Jak się okazało – myliłam się.

Powody, dla których mężczyźni interesują się używaną bielizną, są przeróżne. Jednym z najczęstszych jest z fakt, iż dana osoba nie miała jeszcze okazji obcować z kobietą, dlatego też szuka jakichkolwiek sposobów na to, by choć w jakimś małym stopniu się z nią „zapoznać”.

Innym częstym powodem jest niezadowolenie ze związku, w którym znajduje się dany mężczyzna. Pragnie wtedy jakiejś odmiany – nie musi być ona od razu związana z czysto fizyczną zdradą, dla niektórych bielizna innej kobiety jest w zupełności wystarczająca.

Najszerszą grupę stanowią jednak mężczyźni, którzy mają po prostu takie upodobanie – jednych kręcą np. sportowe samochody, inni zbierają znaczki, a jeszcze inni kolekcjonują używaną bieliznę. Nie mnie oceniać preferencje ludzi, każdy z nas ma swoje indywidualne upodobania i ma do tego pełne prawo. Aby tylko w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i bez wyrządzania krzywdy zarówno sobie, jak i innym.

 

Od czego zależy cena tego ekskluzywnego towaru?

Punktem wyjścia jest pierwotna wartość danej rzeczy, jednakże mimo wszystko każdą sytuację rozpatruję indywidualnie.

 

Czy spotkała się Pani z niemoralnymi propozycjami?

Oczywiście, spotykam się z nimi nagminnie. Podejrzewam, że taka jest po prostu kolej rzeczy, jeśli ma się styczność z osobami jakkolwiek powiązanymi z życiem seksualnym, erotycznym.

 

Czy posiada Pani swój fetysz?

Zdecydowanie – kocham się stroić! Nie wyobrażam sobie wyjścia na miasto choćby bez przywdziania wcześniej jakiegoś seksownego kompletu bielizny. Ponadto niemal przy każdej okazji chodzę w szpilkach. Nie jestem zbyt wysoką osobą, zatem mogę sobie na to śmiało pozwalać.

Nie ukrywam, że kręci mnie fakt bycia seksownie ubraną – nawet jeśli wszystko to znajduje się pod odzieżą wierzchnią i o obecności fajnej bielizny wiem tylko i wyłącznie ja. Sama ta świadomość działa na mnie bardzo pozytywnie, po prostu czuję się wtedy doskonale sama ze sobą.

 

Na co zwraca Pani uwagę przy wyborze bielizny?

Na tę chwilę kieruję się przede wszystkim marką. Przez ostatnie lata miałam styczność z ogromną ilością przeróżnych rodzajów bielizny, zatem udało mi się przez ten czas wykrystalizować lepsze i gorsze produkty danych firm. Jakość jest dla mnie bardzo ważna.

Oczywiście nie bez znaczenia jest też sam wygląd rzeczy. Coś, co kupuję, musi mi się po prostu podobać. Niejednokrotnie jest tak, że w danej rzeczy zakochuję się od pierwszego wejrzenia. Jednak chyba wszystkie kobiety tak mają. Jeśli uprzemy się na jakąś rzecz, to nie ma zmiłuj – robimy wszystko, aby ją mieć.

 

Jaki jest Pani ulubiony strój?

Najlepiej czuję się w dwóch zestawieniach.

Pierwsze to elegancki, nieco odważny styl biurowy. Najczęściej z pończochami do pasa zamiast rajstop oraz oczywiście koniecznie ze szpilkami. Na szczęście w swojej pracy mogę sobie pozwolić na delikatnie krótszą spódnicę czy też głębszy dekolt – dresscode w swoim dziale ustalam sama, więc te granice lekko naginam. Cały czas uważam, że choćby pod tym kątem trafiłam w idealne miejsce, jeśli chodzi o pracę. 🙂

Drugie zestawienie to typowo „łóżkowy” strój – gorset z paskami do pończoch, pończochy, stringi i szpilki. Lubię również mieć coś na szyi, najczęściej jest to jakiś pasujący wyglądem do całego zestawienia choker lub po prostu elegancka obroża. W takim stroju czuję się niezwykle kobieco.

 

Czy potrafi Pani sobie przypomnieć najbardziej dziwną sytuację ze swojego życia związaną z prowadzeniem bloga, fetyszu?

Nie ukrywam, że z racji środowiska, w jakim się obracam, miewam przeróżne propozycje – o czym już wcześniej wspomniałam. Z racji tego w zasadzie co kilka dni spotykam się z jakimiś „dziwnymi” sytuacjami i wiadomościami. Wszystkie te, które mogłabym zaliczyć do tej kategorii, najczęściej są bardzo niemoralne lub po prostu odrażające. Nie wydaje mi się, aby opisywanie ich ze szczegółami było odpowiednie. Chcę za to zasygnalizować, że czasem trzeba mieć naprawdę sporo cierpliwości oraz wytrzymałości, aby na każdą sytuację – mimo wszystko – reagować z zimną głową, odpowiednim dystansem i kulturą. Staram się, jednak jest to bardzo trudne.

 

Co kręci facetów w używanej bieliźnie?

Co osoba, to opinia. Spotykam się z naprawdę różnymi rodzajami motywacji, jakimi kierują się fetyszyści używanej bielizny.
Najczęściej mężczyzn pociąga sam fakt, że z jakąś rzeczą obcowała kobieta. Miała ją na sobie, nosiła specjalnie dla niego. A jeszcze jak ten ktoś dysponuje również fotografiami wykonanymi w danej rzeczy jeszcze przed wysyłką, to świadomość posiadania tego przedmiotu na własność jeszcze bardziej potęguje fascynację.
W grę wchodzą również kwestie czysto fizyczne, dotyczące ludzkiej natury. Ktoś po prostu ma takie upodobanie i… tyle.

 

Dlaczego facetów kręcą damskie stopy?

W jednym ze swoich wpisów blogowych na mojej stronie internetowej starałam się wyjaśnić ten  fenomen  w sposób możliwie najbardziej dokładny.
Z mojej perspektywy (ale również bazując na informacjach, jakie uzyskuję od osób, które mają ze mną kontakt) powodów jest kilka.
Pierwszy dotyczy samego kształtu kobiecych stóp. Są one mniejsze od męskich, obiektywnie rzecz ujmując ładniejsze, ich kształt może po prostu się podobać.
Drugi powód to fakt, iż stopy są pewnym tematem tabu. Na co dzień nie ujawniamy ich przecież, gdyż są zazwyczaj zakryte obuwiem, skarpetkami, rajstopami itp. Ich pełny wygląd poznajemy dopiero w bardziej intymnych sytuacjach – np. w domu, na plaży. Nie da się ukryć, że jest to sfera okryta pewną tajemniczością, do której nie mają dostępu wszyscy i w każdej sytuacji.
Trzeci istotny powód fascynacji bierze się z rodzaju zakładanego obuwia. Buty na obcasie doskonale potrafią wyodrębnić walory pięknych nóg i stóp, podkreślić kobiecość, zaakcentować seksapil. Uwielbienie do damskich stóp wiąże się zatem ściśle z fetyszem obuwia, zwłaszcza szpilek.

 

Czy używane rzeczy do kupienia na Twoim blogu cieszą się dużą popularnością?

Nie dysponuję sklepem internetowym, zatem nie można nabyć moich rzeczy bezpośrednio ze strony. Za to jeśli ktoś zgłasza mi takie zapotrzebowanie, że chciałby otrzymać ode mnie jakąś paczkę, rozważam to. Nie ukrywam, że dostaję bardzo dużo zapytań.

 

Bardzo dziękuję za poświęcony czas ! 

Przedstawiamy Wam Fetysz Damę w fotorelacji !

 

 

Może macie jakieś pytania, które chcielibyście  zadać Fetysz Damie za pośrednictwem naszego bloga ?

 

Fot: www.fetyszdama.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *